ZAJÍMAVOSTI / AKTUALITY

 

Vitafoods Europe 2022

Vitafoods Europe 2022

Naše firma bude letos opět vystavovat na významném veletrhu se zaměřením na potravinové doplňky a nejrůznější speciality, Vitafoods Europe 2022. Veletrh se koná tradičně ve švýcarské Ženevě, na výstavišti Palexpo ve dnech 10. až 12.5.2022. Budeme rádi, když navštívíte náš stánek číslo E29.

Nový sklad Divize potravin v Českém Brodě

S radostí informujeme naše zákazníky, že jsme přestěhovali náš sklad potravinářských surovin v rámci Českého Brodu na novou adresu. Jedná se o větší a mnohem modernější prostor s výrazně vyšší kapacitou, kterou si naše potravinářská divize dávno zasloužila.

Spolupráce s Univerzitou Pardubice

Spolupráce s Univerzitou Pardubice

S radostí oznamujeme, že jsme navázali úzkou spolupráci s Univerzitou Pardubice. Tým místních vědců vyvinul řadu zajímavých molekul, které budeme nabízet v rámci našeho sortimentu organických sloučenin. Věříme, že tato spolupráce přinese úspěch a že nalezneme mezi našimi zákazníky takové, které naše nová nabídka potěší alespoň tak, jako potěšila nás.

Alchimica s.r.o. získala HACCP certifikaci

Od tohoto roku naše společnost uplatňuje HACCP systém. Certifikace osvědčuje, že naše společnost dodržuje nejpřísnější pravidla pro skladování surovin pro výrobu doplňků stravy a dalších typů potravinářských výrobků.

Alchimica s.r.o. získala HACCP certifikaci
Nová spolupráce s významným výrobcem laboratorních chemikálií

Nová spolupráce s významným výrobcem laboratorních chemikálií

Na základě jednání na LaborExpu se naše společnost stala výhradním zástupcem významného výrobce laboratorních chemikálií Carlo Erba Reagents S.A.S. v České republice a Slovensku. Nabídku tohoto výrobce brzy zařadíme do portfolia našeho e-shopu. Určitě půjde o zajímavé kousky.