ZAJÍMAVOSTI / AKTUALITY

 

Vitafoods Europe 2019

Vitafoods Europe 2019

Naše firma bude letos opět vystavovat na významném veletrhu se zaměřením na potravinové doplňky a nejrůznější speciality, Vitafoods Europe 2019. Veletrh se koná tradičně ve švýcarské Ženevě, na výstavišti Palexpo ve dnech 7. až 9.5.2019. Budeme rádi, když navštívíte náš stánek číslo H193.

Alchimica s.r.o. získala HACCP certifikaci

Od tohoto roku naše společnost uplatňuje HACCP systém. Certifikace osvědčuje, že naše společnost dodržuje nejpřísnější pravidla pro skladování surovin pro výrobu doplňků stravy a dalších typů potravinářských výrobků.

Alchimica s.r.o. získala HACCP certifikaci
Nová spolupráce s významným výrobcem laboratorních chemikálií

Nová spolupráce s významným výrobcem laboratorních chemikálií

Na základě jednání na LaborExpu se naše společnost stala výhradním zástupcem významného výrobce laboratorních chemikálií Carlo Erba Reagents S.A.S. v České republice a Slovensku. Nabídku tohoto výrobce brzy zařadíme do portfolia našeho e-shopu. Určitě půjde o zajímavé kousky.

LaborExpo v Praze

Naše společnost Alchimica se tradičně zúčastnila veletrhu laboratorní techniky LaborExpo v Praze, kde jsme prezentovali naši značku LaboratorniChemikalie.cz., pod kterou nabízíme širokou škálu chemikálií pro výzkum a vývoj. Tuto značku jsme poprvé představili pod novým logem a věříme, že se líbila nejen návštěvníkům, ale bude se také líbit zákazníkům. Dodatečně děkujeme všem, kteří náš stánek navštívili.

LaborExpo v Praze
Alchimica na konferenci FECC ve Varšavě

Alchimica na konferenci FECC ve Varšavě

Při příležitosti účasti na konferenci FECC ve Varšavě byla dohodnuta spolupráce naší společnosti s Azerbajdžánským výrobcem Isopropanolu, Monoethylenglykolu a Diethylenglykolu o distribuci těchto látek v oblasti střední Evropy. Je to vstup na trh s komoditami a my věříme, že bude úspěšný.